Tragiczny finał domowej awantury. Pijany 43-latek zabił matkę

Tragiczny finał domowej awantury. Pijany 43-latek zabił matkę

Policjanci z Chełma pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 68-latki z Wojsławic, której ciało znaleziono w mieszkaniu. Policjanci zatrzymali pijanego syna.

 

Dyżurny policji w Chełmie otrzymał w czwartek (16 marca) ok. godz. 18 zgłoszenie o tym, że jeden z mieszkańców Wojsławic nie może skontaktować się ze swoją 68-letnia sąsiadką. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce.

 

Na miejscu funkcjonariusze zauważyli przez okno leżącą na podłodze kobietę. Wyważyli drzwi domu i weszli do środka. Na ciele kobiety widoczne były obrażenia głowy. W związku z tą sprawą zatrzymany został jej 43-letni syn. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy.

 

Syn zabił matkę?

Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon. Na ciele denatki widoczne były obrażenia świadczące o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura w Krasnymstawie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.