Tragedia w Lublinie. Kobieta wypadła z okna bloku na 8. piętrze

karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratura ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na ul. Przedwiośnie w Lublinie. Przed blokiem ujawniono ciało kobiety.

Kobieta wypadła z okna w Lublinie

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 9.40 na ul. Przedwiośnie w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od okolicznych mieszkańców o kobiecie, która prawdopodobnie wypadła z okna bloku.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 57-letnia kobieta wypadła z okna bloku na 8. piętrze prosto na chodnik przed blokiem.

Policjanci wstępnie wykluczyli, by do śmierci 57-latki mogły się przyczynić osoby trzecie. Trwa ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.