Tragedia pod nowym wiaduktem drogi ekspresowej S19. Na torach zginął młody mężczyzna

Mężczyzna potrącony przez pociąg pod wiaduktem S19 w Wilkołazie Trzecim
Mężczyzna potrącony przez pociąg pod wiaduktem S19 w Wilkołazie Trzecim | fot. OSP KSRG Wilkołaz

Do śmiertelnego potrącenia doszło na torach, pod wiaduktem drogi ekspresowej S19 w Wilkołazie Trzecim. Pod kołami pociągu zginął 28-letni mężczyzna.

Pociąg przejechał po mężczyźnie

Do tragicznego wypadku doszło w środę (6.07) po godz. 21 w Wilkołazie Trzecim (powiat kraśnicki). Służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu znajdującego się na torach mężczyzny przez pociąg osobowy relacji Szczecin-Rzeszów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja i straż ochrony kolei.

Pociąg potrącił mężczyznę, który z nieustalonej przyczyny znalazł się na torach pod wiaduktem drogi ekspresowej S19. Policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać okoliczności wypadku, w którym śmierć poniósł 28-letni mieszkaniec gminy Wilkołaz. Prokurator zlecił sekcję zwłok 28-latka. Maszynista był trzeźwy.

Mężczyzna potrącony przez pociąg pod wiaduktem S19 w Wilkołazie Trzecim
Mężczyzna potrącony przez pociąg pod wiaduktem S19 w Wilkołazie Trzecim | fot. OSP KSRG Wilkołaz

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.