Tragedia nad Zalewem Zemborzyckim. Wędkarze wyłowili ciało mężczyzny. Policjanci wykonują na miejscu czynności

Zalew Zemborzycki
Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

W niedzielne popołudnie z Zalewu Zemborzyckiego wędkarze wyłowili zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Z Zalewu Zemborzyckiego wyłowiono zwłoki mężczyzny

Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.03) około godz. 13:00 nad Zalewem Zemborzyckim. Jak informuje podkom. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu dryfującego ciała w wodzie pomiędzy tamą a pobliską restauracją.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Wędkarze wydostali na brzeg zwłoki. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Nieopodal miejsca ujawnienia zwłok znaleziono pozostawiony sprzęt wędkarski.

Na miejscu policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratura.

AKTUALIZACJA

Policjanci z VII komisariatu Komendy Powiatowej Policji w Lublinie ustalili tożsamość mężczyzny. To 55-latek z gminy Bychawa. Jego zaginięcie zostało zgłoszone w czwartek na III komisariacie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.