Tragedia nad zalewem w Chodlu. Utonął podczas kąpieli, wcześniej spożywał alkohol

topić się utonięcie woda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W niedzielę nad zalewem w Chodlu doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna po spożyciu alkoholu wskoczył do wody. Unoszącego się na wodzie z twarzą do dołu zauważył jeden z wędkarzy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 15 na terenie zalewu w Chodlu. Dyżurny opolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w zbiorniku wodnym topi się mężczyzna. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34-letni mieszkaniec gm. Poniatowa wybrał się z narzeczoną i jej koleżanką nad wodę, gdzie korzystając z kąpieli wodnych mężczyzna spożywał alkohol.

W pewnym momencie mężczyzna poszedł popływać. Po jakimś czasie unoszącego się na wodzie twarzą do dołu z drugiej strony zalewu zauważył wędkarz łowiący ryby.

Mężczyzna wyciągnął 34-latka na brzeg i powiadomił służby ratownicze. Pomimo podjętej reanimacji i przetransportowaniem 34-latka helikopterem do szpitala, mężczyzna zmarł.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.