Tragedia na wieczorze kawalerskim. Nie żyje jeden z uczestników. To wokalista zespołu disco polo

33612505 10215683393228708 7165878420541276160 n
Nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu disco polo NoLime z Lubelszczyzny

Tragiczny wieczór kawalerski w miejscowości Rudnik Pierwszy. 35-letni mężczyzna utopił się w stawie, gdy usiłował ratować kolegów, którzy postanowili popływać łódką. To wokalista zespołu disco polo.

Do tragedii doszło w sobotę przed północą w gospodarstwie agroturystycznym w miejscowości Rudnik Pierwszy w powiecie kraśnickim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że odbywała tam się towarzyska impreza, tzw. wieczór kawalerski. Dwóch jego uczestników postanowiło popływać łódką po znajdującym się tam stawie.

W pewnym momencie łódka z mężczyznami przewróciła się do góry dnem. Mężczyźni zdołali się na nią wdrapać. Jeden z pozostających na brzegu wskoczył do wody, aby pomóc kolegom, ale po chwili zniknął pod jej powierzchnią. Mężczyźni z łódki nie odnieśli żadnych obrażeń.

„Wezwani strażacy wydobyli 35-letniego mieszkańca gminy Batorz ze stawu. Pomimo prowadzonych przez załogę pogotowia czynności resuscytacyjnych, jego życia nie udało się uratować” – powiedział mł. asp. Paweł Cieliczko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Jak się okazało mężczyzna, który utonął był wokalistą zespołu disco polo NoLime, Marcin Felek. Członkowie zespołu żegnają przyjaciela, pisząc na portalu społecznościowym:

„Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to, co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas, jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim, jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu” – czytamy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.