Tragedia na ulicy Smyczkowej w Lublinie. Z mieszkania na 10. piętrze wypadł mężczyzna

Tragedia na ulicy Smyczkowej w Lublinie. Z mieszkania na 10. piętrze wypadł mężczyzna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W piątkowy poranek doszło do tragicznego zdarzenia przy ul. Smyczkowej na os. Wieniawskiego w Lublinie. Z mieszkania na 10. piętrze wypadł mężczyzna. Nie udało się go uratować.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek na osiedlu Wieniawskiego na lubelskim Czechowie. O godz. 6.20 policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańców, że przed jednym z bloków przy ulicy Smyczkowej leży ciało mężczyzny.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że z jednego z mieszkań zlokalizowanych na 10. piętrze wypadł mężczyzna. Na miejsce przyjechał prokurator, który zdecydował, aby zabezpieczyć ciało do sekcji zwłok” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Trwa ustalenie dokładnych okoliczności tej tragedii.

AKTUALIZACJA: Najpierw pili alkohol, później go pobili i wypchnęli z okna na 10. piętrze

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.