Tragedia na torach. Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę

IMG 20161219 152707 e1482308235311
cof

Do zdarzenia tego doszło wczoraj wieczorem w pobliżu dworca kolejowego Chełm Miasto. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg osobowy potrącił znajdującego się przy torach mężczyznę, który w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia tego doszło wczoraj około 21:30 w pobliżu dworca kolejowego Chełm Miasto. Pociąg osobowy relacji Rejowiec – Chełm potrącił znajdującego się na torowisku mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu.

Tożsamość ofiary nie jest jeszcze znana. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej. Maszynista oraz kierownik pociągu byli trzeźwi.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

KWP

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.