Tragedia na rozlewisku w rejonie kopalni Bogdanka. Nie udało się uratować życia wędkarza

Rozlewisko w rejonie kopalni Bogdanka
Rozlewisko w rejonie kopalni Bogdanka | fot. KPP Łęczna

Nie żyje jeden z wędkarzy, którzy w czwartek po południu wpadli do wody rozlewiska w rejonie kopalni Bogdanka. Drugi z mężczyzn przebywa w szpitalu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Wędkarz wpadł do wody i utonął

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (23.03) przed godz. 16 na rozlewisku w rejonie kopalni Bogdanka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwóch mężczyzn wybrało się na połów ryb, do czego wykorzystali łódkę. W pewnym momencie łódź się przewróciła i obaj mężczyźni wpadli do wody.

Na miejscu interweniowała policja, zespoły ratownictwa medycznego i straż pożarna. Strażacy przy użyciu łodzi wyciągnęli obu mężczyzn z wody. Jeden z nich trafił do szpitala. Drugi niestety pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz śledczy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.