Tour de Pologne Women: oficjalne podpisanie umowy z województwem lubelskim

Tour de pologne kobiet. Materiał organizatora. Oficjalny plakat
Tour de Pologne kobiet | fot. Materiał organizatora

5 czerwca o godzinie 13:00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się konferencja dotycząca podpisania umowy o organizacji Tour de Pologne Women między Lang Team a Województwem Lubelskim. W wydarzeniu wezmą udział Czesław Lang oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Tour de Pologne Women: nowy rozdział w Polskim kolarstwie

Czesław Lang zapowiada, że Tour de Pologne Women, który odbędzie się od 28 do 30 czerwca, będzie wielkim wydarzeniem w świecie kolarstwa kobiet.

„Obserwujemy świat i wiedzieliśmy, że musimy stworzyć wyścig kobiet. Ta odmiana kolarstwa rozwija się w niezwykłym tempie i chcemy być tego częścią,” mówi Lang.

Program wydarzenia

  • Pierwszy dzień: Jazda indywidualna na czas w Lublinie.
  • Drugi dzień: Etap Krasnystaw – Kraśnik, Powiat Kraśnicki.
  • Trzeci dzień: Finałowy etap z Arche Nałęczów do Kazimierza Dolnego.

Baza całego wydarzenia będzie w hotelu Arche w Nałęczowie.

Tour de Pologne w Lublinie
Tour de Pologne w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Znaczenie Tour de Pologne Women

Tour de Pologne Women ma na celu nie tylko promowanie kolarstwa kobiet, ale także pokazanie Polski na arenie międzynarodowej.

„Wyścigi są widowiskowe, a panie potrafią walczyć w fantastyczny sposób,” podkreśla Lang, dodając, że wyścig będzie transmitowany na całym świecie.

Czesław Lang jest pewny sukcesu imprezy:

„Jestem przekonany, że będziemy umieć rozwijać tę imprezę. Kolarstwo od lat pokazuje, jak łączyć sport z walorami promocyjnymi i wielu partnerów to docenia.”

Partnerzy

Tour de Pologne Women będzie wspierane przez takich partnerów jak Orlen oraz Lotto. Wyścig będzie pokazywany w internecie i telewizji, co zapewni szeroką publiczność.

Czy Tour de Pologne Women może stać się równie popularny jak jego męski odpowiednik? Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego wydarzenia? Podziel się swoją opinią w komentarzach!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.