Nie żyje Tomasz Chada. Raper miał 39 lat

tomasz chada
Tomasz Chada nie żyje | fot. facebook.com/tomasz.chada

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada. Mężczyzna przebywał w szpitalu w Rybniku, gdzie trafił z poważnym urazem kręgosłupa, po tym jak skoczył z okna na trzecim piętrze.

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records” – czytamy na oficjalnym profilu muzyka na Facebooku.

Kilka dni temu Tomasz Chada odwołał zaplanowaną na kilka tygodni trasę koncertową. Przyczyną były powody zdrowotne. Raper trafił do szpitala.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, Tomasz Chada został w środę przewieziony do szpitala w Mysłowicach po tym, jak doznał poważnego urazu kręgosłupa. – To był efekt tego, że mężczyzna wyskoczył z okna na trzecim piętrze – poinformowała Joanna Smorczewska, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gliwicach.

Tomasz Chada urodził się 24 sierpnia 1978 w Warszawie. Był raperem i autorem tekstów. Chada wystąpił gościnnie na płycie Molesta Ewenement „Skandal”. Potem jednak rozpoczął karierę solową. Wydał sześć albumów. Współpracował m.in. z takimi raperami, jak Pyskaty, Ero, Peja, Fu czy Ten Typ Mes.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.