To on podpalił punkt szczepień w Zamościu. Nagroda za wskazanie sprawcy [NAGRANIE]

Policja publikuje nagranie z momentu podpalenia punktu szczepień w Zamościu
Policja publikuje nagranie z momentu podpalenia punktu szczepień w Zamościu

Policja publikuje nagranie z monitoringu przedstawiające moment podpalenia mobilnego punktu szczepień w Zamościu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna wybija szybę w kontenerze i wlewa do środka łatwopalną substancję.

Podpalił punkt szczepień w Zamościu

Do pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Zamościu. Z ustaleń policji wynika, że nieznany mężczyzna około godz. 1 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym. Tam wybił szybę w oknie, wlał łatwopalną substancję i podpalił.

Po otrzymanym zgłoszeniu o pożarze punktu szczepień, policjanci zamojskiej komendy w trakcie penetracji miasta za sprawcą podpalenia, zauważyli również ogień wydobywający się z budynku sanepidu przy ul. Peowiaków.

Na miejscu obu pożarów interweniowali strażacy. W wyniku pożaru nikt nie odniósł obrażeń. Nam miejscu podpaleń pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady. Zabezpieczony został monitoring miejski, który zarejestrował nieznanego mężczyznę.

W związku z tym zdarzeniem, w celu wykrycia sprawcy podpaleń została powołana specjalna grupa śledcza, złożona z funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanym nagraniu lub mają istotne informacje na temat tego przestępstwa, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 815-19-00 lub 112.

Minister zdrowia Adam Niedzielski wyznaczył nagrodę 10 tys. złotych za wskazanie sprawcy. Szczegóły: Niedzielski o podpaleniu sanepidu i punktu szczepień w Zamościu. „Akt terroru”

Nagranie z podpalenia

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. z kogo wy robicie wała monitoring jest obsługiwany i Policja nie jest w stanie złapać gościa na Rowerze?!!! czy nie chce go złapać? czy ma go nie złapać?

  2. Mężczyzna, wiek 55-66, wzrost ok. 178cm, waga 85kg, leworęczny, włosy krótkie, siwiejący.