To już naprawdę musi być wiosna. Będzie ciepło, ale i deszczowo

Na tak ciepły, słoneczny luty przyszło nam czekać długo, ale się doczekaliśmy. Wszyscy miłośnicy słońca i wysokich temperatur będą mogli odetchnąć z ulgą.

 

Pogoda bywa złośliwa, ale też bardzo przyjemna. W ubiegłym roku wiosnę nam opóźniła, a w tym sezonie zdecydowanie przyspieszyła. Luty w większości regionów naszego kraju był tak ciepły, jak zazwyczaj marzec.

 

Choć jeszcze trwa zima, aura 27 lutego zdawała się iście wiosenna. W całym kraju pięknie świeciło słońce, a do tego temperatura była wyjątkowo wysoka. We wtorek w ostatni dzień lutego termometry lokalnie wskażą nawet 14 °C.

 

Po ładnym poniedziałku i wtorku czeka nas znaczne pogorszenie pogody. W nocy z wtorku na środę strefa zimnego frontu zawita na Lubelszczyźnie. Co to znaczy? Wystąpią tu opady deszczu także w ciągu dnia.

 

W środę temperatura temperatura wyniesie od 7 °C do 9 °C. Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu w regionie. Czwartek będzie podobny. Tu również temperatura za dnia wyniesie od 7 °C do 9 °C.

 

W piątek temperatura minimalna wyniesie 10 °C. Więcej informacji pogodowych już w czwartkowym komunikacie.

 

Także Czytelnicy wysyłali na skrzynkę Alarm24 wiele materiałów, na których wyraźnie widać pierwsze oznaki wiosny: Pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny w Lublinie (zdjęcia).

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.