Pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny w Lublinie (zdjęcia)

wiosna w lublinie czuby

Mimo, że do wiosny jeszcze niespełna miesiąc to już możemy zaobserwować pierwsze oznaki wiosennej aury w Lublinie. Tak wygląda wiosna na Czubach.

 

Wszelkie znaki na niebie i na ziemi świadczą o tym, że wczesna wiosna przyszła do nas miesiąc wcześniej niż zwykle. W Lublinie bez trudu można znaleźć jej pierwsze oznaki.

 

” Wiosna w pełni, na Czubach już kolorowo! 🙂 Słońce, przebiśniegi, czy prymule wszystko w jednym miejscu! W przyblokowym ogródku 🙂 ” – informuje czytelnik Piotr.

 

Nasi czytelnicy zaczęli nam przesyłać zdjęcia pierwszych akcentów zbliżającej się wiosenki. Zobaczcie, co możecie ujrzeć wokół siebie.

 

Ty także chcesz się pochwalić swoimi grządkami, pierwszymi kwiatkami w ogrodzie albo oznakami wiosny na działce? Przyślij zdjęcia na adres: [email protected].

 

Zdjęcia

Pogoda na nadchodzący tydzień

pogoda lublin wiosna

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.