To będzie największy hotel w województwie lubelskim. Otwarcie Arche Nałęczów na początku wakacji

Budowa Hotelu Arche Nałęczów w dawnym Sanatorium Milicyjnym
Budowa Hotelu Arche Nałęczów w dawnym Sanatorium Milicyjnym | fot. Arche Nałęczów

Grupa Arche realizuje budowę swojego najnowszego obiektu hotelowego w budynku dawnego Sanatorium Milicyjnego w Nałęczowie. Prace przy Arche Nałęczów dobiegają końca. Otwarcie zaplanowano jeszcze w te wakacje.

Hotel Arche Nałęczów – Sanatorium Milicyjne

Czterogwiazdkowy hotel Arche Nałęczów powstaje w budynku, w którym miało zostać uruchomione sanatorium MSWiA „Sanatorium Milicyjne”. Obiekt zaoferuje gościom 308 pokoi, centrum konferencyjne z czterema salami, sky bar, klub nocny, czy strefę wellness&spa. Za inwestycję w Nałęczowie odpowiada Grupa Arche, która posiada również hotel w Lublinie – Arche Lublin przy ul. Zamojskiej.

Na 6-kondygnacjach znajdzie się 308 pokoi o powierzchni od 16 do 38 m kw., w tym 16 apartamentów, 84 pokoje typu superior oraz pokoje dostosowane dla osób niepełnosprawnych, które zapewnią łącznie 650 miejsc noclegowych. Każdy z pokoi będzie posiadać klimatyzację, a niektóre będą dodatkowo wyposażone w balkony, zapewniając możliwość cieszenia się pięknymi widokami na okolicę.

Za hotelową restaurację będzie odpowiadał szef kuchni Łukasz Rudzki, który wraz z załogą będzie serwował dania z regionalnych produktów nawiązujące do lokalnej kuchni. Dla tych, którzy będą chcieli podziwiać panoramę Nałęczowa został przygotowany sky bar na drugim piętrze obiektu wraz z letnią sceną muzyczną.

Sky bar w hotelu Arche Nałęczów
Sky bar w hotelu Arche Nałęczów | fot. Arche Nałęczów

Uzupełnieniem oferty będzie strefa wellness&spa prowadzona przez klinikę La Perla, z wewnętrznym basenem, strefą saun, jacuzzi i grotą solną oraz strefą rehabilitacji, wykorzystując potencjał uzdrowiskowy Nałęczowa. W Arche Nałęczów znajdzie się również klub nocny.

Obiekt chce przyciągnąć również klientów biznesowych, oferując im centrum konferencyjne z czterema salami o łącznej powierzchni 1000 m kw., mogącymi pomieścić 500 uczestników.

Otwarcie hotelu Arche Nałęczów zostało zaplanowane na lipiec 2024.

Hotel Arche Nałęczów | wizualizacja budynku
Hotel Arche Nałęczów | wizualizacja budynku

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.