Tłumy na lodowisku. W kolejce trzeba było czekaj nawet godzinę

icemania

Trwa wyjątkowo długi świąteczny weekend. Brak śniegu w zimę zachęca do odwiedzenia sztucznego lodowiska. W sobotę mieszkańcy Lublina tłumnie ruszyli na lodowisko Icemania. Na wejście trzeba było czekać nawet godzinę.

Duży tłok, ścisk, brak zegarów oraz miejsca w kolejce. Tak w sobotę w godzinach szczytu wyglądało lubelskie lodowisko.

Icemania dostała nową Halę Lodową do użytku 15 listopada 2014r. Nowy obiekt mieście się przy Al. Zygmuntowskich 4. Wejście na lodowisko znajduję się od strony ul. Lubelskiego Lipca `80.

Mieszkańcy Lublina z rodzinami tłumnie ruszyli na lodowisko. Brakowało miejsca, niektórym nie udało się wejść. W kolejce trzeba było czekać nawet do godziny, gdzie po tym przy kasie nie liczni dowiadywali się, że brak zegarów, bez którym nie można wejść na lód, ponieważ odlicza nasz wykupiony czas.

Podczas godzin szczytu była czynna tylko jedna kasa, a ludzi w kolejce przybywało.

A Wam po jakim czasie udało się wejść? Jakie zmiany proponujecie? Zachęcamy do wypowiadania się w komentarzach.

fot. Icemania

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.