Tesco zamknie hipermarket w Lublinie. Co powstanie w tym miejscu?

tesco lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Hipermarket Tesco przy ul. Orkana będzie funkcjonował w naszym mieście do końca grudnia 2019 roku. Po nowym roku w tym miejscu powstanie nowy sklep, lecz pod innym szyldem. Jakim?

Przypomnijmy, że sieć Tesco Polska sprzedała pięć hipermarketów. To placówki w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Lublinie. Są to nieruchomości połączone z galeriami lub pasażami handlowymi.

Już wiadomo, że hipermarket Tesco zlokalizowany przy ul. Orkana będzie działał w Lublinie do końca grudnia 2019 roku. Do tego czasu klienci będą mogli robić zakupy pod szyldem Tesco, ponieważ po tym czasie budynek zmieni właściciela.

Jak się dowiedzieliśmy od jednego z kierowników sklepu, przejęciem lubelskiego hipermarketu Tesco jest zainteresowana niemiecka sieć marketów Kaufland. Takie informacje posiadają również pracownicy pasażu Tesco, którzy również słyszeli, że w miejscu Tesco ma powstać Kaufland.

Postanowiliśmy się zwrócić do biura prasowego Kaufland, z prośbą o potwierdzenie, czy faktycznie w tym miejscu ma powstać kolejny już w naszym mieście hipermarket Kaufland. – „Pragniemy poinformować, że nie komentujemy pogłosek z rynku” – czytamy w odpowiedzi biura prasowego.

Czytaj także: Tesco w Lublinie do likwidacji. Wielka wyprzedaż produktów, klienci obładowani zakupami

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.