Tesco skraca godziny pracy w Lublinie. Już nie jest czynne całą dobę

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Już nie przez całą dobę, ale od godz. 6:00 rano do północy. Sklep Tesco extra w Lublinie zmienia godziny pracy.

Tesco Extra mieszczące się na ul. Orkana nie jest już sklepem całodobowym. Od początku października sklep zmienił godziny pracy.

– Z uwagi na niewielkie zainteresowanie klientów zakupami w godzinach nocnych, Tesco postanowiło skrócić godziny pracy sklepu przy ul. W. Orkana w Lublinie – informuje biuro prasowe Tesco Polska. Podjęte działania pozwolą nam skupić się na lepszej obsłudze klientów w godzinach, w których rzeczywiście robią zakupy i zainwestować środki tam, gdzie ma to dla nich największe znaczenie.

(fot. Dominik Wąsik)

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    1. Nie chce mi się wierzyć,że ktoś jest poza domem codziennie od rana do samej nocy a dom służy za noclegownię. 7 dni w tygodniu non stop jesteś poza domem? Zakupy można zrobić jednorazowo w większej ilości a dokupić jakieś pierdoły w osiedlowym sklepiku 🙂

      1. Nie każdy mieszka na osiedlu, nie każdy sklepik jest czynny np o 2 w nocy. Ja podobnie jak zapewne Sławek- mijać.pracuję w dużej hurtowni najczęściej do 1-3 w nocy, sortujemy towar, aby wcześnie rano trafił do sklepów. Po drodze do domu mam Tesco, które od paru tygodni po prostu należy w drodze z pracy omijać szerokim łukiem. I wcale nie tak mało było tam w nocy ludzi….No ale jeśli ktoś grzecznie pracuje od 7 do 15 i wraca na swoje osiedle z osiedlowymi sklepikami pełnymi pierdół…… nie wie, jak wygląda zycie pracujących inaczej..

        1. Skoro pracuje Pan do godziny 1-3 w nocy to rozumiem,że ma do pracy np na 5:00 rano. To by tłumaczyło dlaczego nie ma żadnego większego sklepu otwartego w godzinach Panu odpowiadających. 🙂