Tchórzew: Kierowca tira stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu

68 97051

Dzisiejszy poranek był pechowy dla kierowców. Do jednego ze zdarzeń doszło w miejscowości Tchórzew. Kierowca tira stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło po godz. 2:30 w nocy na krajowej K-19 w miejscowości Tchórzew. Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, 28-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc w kierunku Radzynia Podlaskiego, na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem. Następnie auto zjechało do przydrożnego rowu.

Choć sytuacja wyglądała groźnie, na szczęście kierowca doznał obrażeń ciała. W chwili zdarzenia kierujący samochodem był trzeźwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.