Targi Sadownicze „Best Berries” na Targach Lublin w ten weekend

jabłka sad
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Już w najbliższy weekend 6 i 7 października podczas Targów Sadowniczych Best Berries zostanie zorganizowany pokaz pracy maszyn sadowniczych na specjalnym, stworzonym na hali polu.

Podczas tegorocznych Targów Sadowniczych Best Berries odbędzie się pokaz maszyn sadowniczych na specjalnym polu, do którego budowy wykorzystano 1000 ton ziemi, która została wysypana na części hali wystawczej na Targach Lublin.

– Przygotowania do Targów idą pełna parą. Przyjechało do nas prawie 1000 ton ziemi, a na hali jest formowane pole, na którym będą organizowane pokazy pracy maszyn sadowniczych. Prezentowane będą ciągniki sadownicze, glebogryzarki, sadzarki, maszyny do nawadniania i ferdygacji – mówi Maciej Wituch, Dyrektor Targów Best Berries.

Na Targach będzie można zobaczyć szeroki asortyment maszyn dla branży sadowniczej – od sadzarek, glebogryzarek i pielników, poprzez opryskiwacze, kombajny do zbioru owoców miękkich po całą gamę ciągników sadowniczych. Poza ofertą maszyn pojawią się firmy ze środkami ochrony roślin, nawozami, sadzonkami i usługami dla rolnictwa. Udział w wydarzeniu wezmą też zagraniczni wystawcy.

Targi Sadownicze Best Berries

Dwudniowe Targi są doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich. W sobotę odbędzie się konferencja pn. „Biostymulatory w sadownictwie”, natomiast w niedzielę zorganizowana będzie II Wschodnia Konferencja Truskawkowa. W tym roku tematem przewodnim będą „Technologie na trudne czasy”. Wykłady poprowadzą eksperci z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz znani doradcy jagodowi.

W sobotę 6 października zostanie również rozstrzygnięty konkurs „Rolnik Lubelszczyzny 2018”, organizowany przed Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.