Targi Rolnicze AGRO-PARK już 2 marca

targi rolnicze agro park e1488348438104
Zdjęcie ilustracyjne | materiały prasowe

Prezentacje maszyn, urządzeń, środków ochrony roślin i nowinek technicznych – to wszystko już 2 i 3 marca w trakcie targów Agro-Park na Targach Lublin.

Targi Agro-Park to wydarzenie o dużej skali, cieszące się prestiżem oraz zaufaniem rolników z całego kraju. Co roku dziesiątki tysięcy ludzi z województwa lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego gromadzi się na Targach zanim rozpoczną się prace polowe.

Rolnicy przybywają na targi, by zapoznać się z ofertą maszyn i urządzeń dostępnych u najlepszych dealerów, a także by poszerzyć swoją wiedzę i jak najlepiej przygotować się do rozpoczęcia prac polowych na wiosnę.

Największa ekspozycja w historii

„XII edycja Targów Rolniczych Agro-Park będzie imponująca pod względem wielkości ekspozycji i ilości wystawców. Ekspozycja będzie zajmować 15 000 m2, co czyni ją największą w historii tego wydarzenia” – mówi Mirosław Maciej Wituch, dyrektor projektu ze strony Targów Lublin.

Pojawią się najważniejsze marki ciągników i maszyn dostępne na polskim rynku: New Holland, John Deere, Claas, Valtra, Kubota, Case, Steyr, Zetor, McCormick, Samasz, Metal-Fach, Pronar, Kuhn, Deutz, McHale, Fendt, Bury, Belarus, Unia, Sipma. Udział w Targach wezmą również zagraniczni producenci m.in. z Danii i Austrii. Po raz pierwszy pojawi się 40 nowych firm, by zaprezentować swoją ofertę dla rolników na sezon 2019.

Ekspozycja będzie niezwykle różnorodna – pojawią się nie tylko maszyny, ale także nawozy, środki ochrony roślin i usługi dla rolnictwa. Nie zabraknie nasion i pasz oraz wyposażenia budynków inwentarskich. Podczas Targów Rolniczych znajdą coś dla siebie również osoby, zainteresowane finansami dla rolnictwa, budownictwem wiejskim, czy technologiami OZE. Zainteresowani ochroną upraw będą mieli okazję wziąć udział w konferencji prowadzonej przez ekspertów.

Targi Rolnicze Agro-Park 2019
2-3 marca 2019, godz. 9:00-17:00
Targi Lublin S.A.
Ul. Dworcowa 11
Wstęp bezpłatny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.