Targi Piwne Lublin 2022. Ponad 200 różnych piw, strefa barberów i gier planszowych, a także food trucki

GERHAND Targi Piwne 18

W weekend 25-26 listopada hala Targów Lublin zamieni się w największy pub w regionie. Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to 30 craftowych browarów, ponad 200 różnych piw, strefa barberów i gier planszowych, a także food trucki.

Targi Piwne w Lublinie 2022

Po 3 latach nieobecności na mapę imprez w Lublinie wracają Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. W trakcie dwóch dni trwania imprezy goście będą mieli okazję rozsmakować się w różnorodnych stylach piwa, ich odmianach i aromatach. Wśród 30 browarów rzemieślniczych nie zabraknie producentów piwa craftowego z naszego regionu: Browar Zakładowy, Piwne Podziemie, Incognito, Dziki Wschód, Alchemik, Chmiele Nałęczowskie i Dwa miasta.

Wśród wystawców tegorocznej edycji targów piwnych w Lublinie są także producenci rzemieślniczego wina i cydru, opracowanego według autorskich receptur. Jak wiadomo, do piwa przydałaby się jakaś zagryzka. Food trucki, kuchnia żydowska, smaki Azerbejdżanu, kanapki z pulled porkiem, ostre sosy, tradycyjne wyroby z dziczyzny czy pajdy tradycyjnego wiejskiego chleba na zakwasie z dodatkami – każdy miłośnik piwa znajdzie coś dla siebie.

6. edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in. strefa gier planszowych czy strefa barberów, w ramach której będzie można skorzystać z darmowych usług specjalistów od męskich fryzur i zarostu. W ramach strefy gier planszowych będzie można pograć w takie tytułu jak: Wirus, Kto to zrobił, Czółko, Palec boży, Wystrzałowe katapulty, Mix tura, Splendor, Wsiąść do pociągu, Azul, Sagrada, Kingdomino.

Fani piłki nożnej będą mieli również okazję do obejrzenia dwóch meczów. Mecz Polska – Arabia Saudyjska, rozgrywany w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata 2022, a także mecze Francja – Dania oraz Argentyna – Meksyk.

MIEJSCE

Targi Lublin ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

GODZINY OTWARCIA

  • piątek, 25 listopada: 16:00-24:00
  • sobota, 26 listopada: 13:00-24:00

BILETY

Bilety na wydarzenie są sprzedawane drogą elektroniczną na platformie ToBilet oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 25-26 listopada w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Cena biletu jednodniowego wynosi 15 zł w przedsprzedaży.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.