Targi Edukacyjne już od 14 marca!

Targi Edukacyjne na Targach Lublin | materiały prasowe

Szeroka oferta szkół średnich i uczelni wyższych, pokazowa strefa zawodów, występy na scenie, wirtualna wycieczka, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – to tylko fragment tego, co czeka na zwiedzających podczas tegorocznej, piętnastej edycji Targów Edukacyjnych, które w dniach 14-15 marca 2019 roku odbędą się w Targach Lublin (ul. Dworcowa 11).

Znajdź szkołę dla siebie

Targi Edukacyjne to największe wydarzenie o tym charakterze we wschodniej Polsce. W ubiegłym roku przyciągnęły ponad 13 tysięcy zwiedzających – głównie maturzystów i gimnazjalistów. Podczas tegorocznej edycji swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 wystawców – licea ogólnokształcące, szkoły branżowe oraz uczelnie wyższe. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa.

Targi Edukacyjne na Targach Lublin | materiały prasowe

Wygraj prawko!

Marzysz o prawie jazdy, ale nie stać Cię na kurs? Daj sobie szansę i przystąp do konkursu „Prawo jazdy za fotkę”. Do wygrania darmowy kurs na prawo jazdy kat. B w Ośrodku Szkolenia Kierowców AUTO-HOLIK w Lublinie. Kliknij przycisk by poznać więcej informacji o konkursie.

Chce darmowe prawko!
Darmowy kurs prawa jazdy od OSK AUTO-HOLIK | materiały prasowe

Nauka i przygoda – zobacz Arktykę przez gogle VR

Interesujesz się nauką, technologią, inżynierią lub matematyką? Na Targach Edukacyjnych znajdziesz coś dla siebie! Podczas Targów zostanie zaprezentowany projekt współpracy z naukowcami ze stacji badawczych Arctic i instytutów badawczych w całej Europie. Nastąpi również połączenie online z Polską Stacją Polarną na Spitsbergenie. Dla chętnych zwiedzających będzie możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po Arktyce z wykorzystaniem gogli VR.

Lubelska Strefa Zawodów

Mechanik, kucharz i fryzjer w jednym miejscu? Tylko na Targach Edukacyjnych!  Już po raz kolejny podczas wydarzenia powstanie Lubelska Strefa Zawodów. Szkoły z Lublina i regionu połączą swoje siły, aby zaprezentować praktyczną stronę kilkunastu profesji. Uczniowie szkół z województwa lubelskiego zademonstrują umiejętności doskonalone na poszczególnych kierunkach w szkołach branżowych. Na swoich stanowiskach zaprezentują się m.in. przyszli kucharze, stolarze, ogrodnicy, plastycy czy mechanicy.

Wybierasz szkołę branżową – dowiedz się, jak wyglądają badania

Kandydaci ubiegający się o przyjęcie do branżowej szkoły I stopnia zobowiązani są do złożenia zaświadczenia lekarskiego. Podczas Targów Edukacyjnych kandydaci uzyskają informacje o przebiegu badań specjalistycznych, o występujących czynnikach szkodliwych, uciążliwych lub niebezpiecznych oraz lokalizacji placówek wykonujących takie badania. Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Lecznicze w Lublinie przez dwa dni pozostaną do dyspozycji kandydatów na specjalnym stoisku informacyjnym.

Targi Edukacyjne na Targach Lublin | materiały prasowe

Targowy „Mam talent”

Nie musisz przystępować do castingu. Wystarczy, że zgłosisz swój udział wychowawcy lub dyrektorowi swojej szkoły. Jeżeli chcesz zaprezentować swoje możliwości artystyczne, wystąpić przed publicznością i kamerami, zadebiutuj u nas.

Wokaliści, muzycy, tancerze, akrobaci, iluzjoniści, sportowcy, jak co roku, zaprezentują swoje umiejętności na scenie targowej. A wszystko to w atmosferze happeningu i z udziałem przyjaznej publiczności.

Więcej informacji na stronie www.edukacja.targi.lublin.pl

Targi Edukacyjne na Targach Lublin

14 marca 2019 (czwartek) – godz. 9:00 – 16:00
15 marca 2019 (piątek) – godz. 9:00 – 15:00
Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11 (hala C)
WSTĘP BEZPŁATNY!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.