Tarasy Zamkowe rozdają 126 tysięcy złotych w kartach podarunkowych na zakupy

Tarasy Zamkowe z lotu ptaka | mat. prasowe

Aż 126 tys. zł w kartach podarunkowych przeznaczyły Tarasy Zamkowe dla swoich klientów. Wszystko w ramach rozpoczynającej się właśnie akcji „Bezcenne Zakupy”.

Mechanizm akcji jest bardzo prosty. W ciągu 21 dni wystarczy zrobić zakupy w sklepach Tarasów Zamkowych i odebrać kartę podarunkową na 20, 40, 60 bądź 80 zł – w zależności od wysokości kwoty na paragonie. Minimalna wartość zakupów to 100zł.

– Specjalnie na potrzeby akcji, nieopodal wejścia głównego do Tarasów Zamkowych od strony Al. Unii Lubelskiej, uruchomiony został  Punkt Obsługi Promocji. Można tu  będzie odebrać karty podarunkowe,  dopytać o wszelkie nurtujące nas kwestie związane z akcją czy zajrzeć do regulaminu – mówi Katarzyna Wojciechowska – Wójcik, Center Manager Tarasów Zamkowych.

– W zasadzie zakupy robi każdy z nas, a skoro są one dodatkowo premiowane, dlaczego nie skorzystać z takiej okazji? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie – dodaje.

Zabawa potrwa w dniach 10 – 30 października.

(fot. archiwum)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.