Tarasy widokowe CSK zamknięte dla odwiedzających

Centrum Spotkania Kultur
Centrum Spotkania Kultur | fot. Dominik Wąsik

Centrum Spotkania Kultur poinformowało właśnie, że ze względu na pogarszające się warunki atmosferyczne, tarasy widokowe zostają zamknięte dla odwiedzających.

Tarasy widokowe CSK nieczynne

Tarasy widokowe w CSK to jedna z atrakcji turystycznych w Lublinie. To stąd można popatrzeć na miasto z lotu ptaka, podziwiać ukształtowanie terenu, czy zobaczyć Ogród Saski z góry. Na poziomie 4 znajduje się Miejska Pasieka Artystyczna, a na poziomie 5, najwyżej usytuowana w Lublinie strefa relaksu, odpoczynku i spotkań z kulturą.

Tarasy widokowe od wiosny do jesieni są dostępne nieodpłatnie dla zwiedzających. W sezonie zimowym atrakcja jest niedostępna dla turystów. Centrum Spotkania Kultur właśnie przekazało, że z uwagi na zmieniającą się pogodę i bezpieczeństwo odwiedzających tarasy widokowe od dziś zostają zamknięte.

„Do zobaczenia ponownie na wiosnę 2024 roku” – czytamy na stronie CSK.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.