Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko. Start już o godz. 21:30!

Pokaz fontann na placu Litewskim w Lublinie
Pokaz fontann na Placu Litewskim w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Pokazy na fontannie multimedialnej na Placu Litewskim prezentowane są w letnie weekendy. Mieszkańcy i turyści będą mieli wyjątkową okazję na zobaczenie dodatkowego pokazu, który wyjątkowo odbędzie się na tygodniu. Start już dziś o godz. 21:30.

Dodatkowy pokaz multimedialny

W lipcu zaplanowano łącznie 20 weekendowych pokazów na fontannie multimedialnej. W lipcu start pokazów zaplanowano na godz. 21:30. Wyjątkiem jest ostatni weekend miesiąca (28-29 lipca), kiedy spektakle na fontannie będą prezentowane od godz. 22:00, z uwagi na odbywające się na Placu Litewskim wydarzenia Carnavalu Sztukmistrzów.

Więcej: Pokazy multimedialne w Lublinie – LIPIEC 2023. Harmonogram pokazów na Placu Litewskim

Choć pokazy na fontannie multimedialnej zwykle odbywają się w piątkowe i sobotnie wieczory, to już dziś (18.07) zobaczymy dodatkowy pokaz. Start o godz. 21:30 i w planie jest prezentacja dwóch pokazów: Lublin is YOUth (PL) i Symfonia nauki. Warto przypomnieć, że pokazy dzieli 10-minutowa przerwa.

Wstęp na pokaz jest bezpłatny.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zero szacunku dla okolicznych mieszkańców. Jest to za głośne, uszy pękają. Oglądają to chyba sami głusi.