Taka niespodzianka z rana. Łoś na ulicach Lublina. Trwa obława, widziałeś go?

Łoś przebiegający przez ul. Orkana w Lublinie
Łoś przebiegający przez ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Łukasz

Niezwykle osobliwego uczestnika ruchu drogowego spotkał dziś o poranku jeden z mieszkańców. Około godziny szóstej rano jadąc ul. Orkana w Lublinie, zauważył łosia.

Łoś w Lublinie

Informację o niecodziennym gościu w naszym mieście otrzymaliśmy w poniedziałek (17.07) około godz. 6 rano. Jeden z naszych czytelników, jadąc ul. Orkana, zauważył przebiegającego przez ulicę łosia. – „Uwaga na łosia chodzi po ul. Orkana” – ostrzega pan Łukasz.

Robert Gogola ze Straży Miejskiej potwierdził, że po godz. 5 rano otrzymali zgłoszenie o zauważonym łosiu w okolicy ul. Orkana. Na miejscu pojawił się patrol wraz z firmą, która odpowiada za odławianie dzikich zwierząt na terenie Lublina.

Po złapaniu zostanie przewieziony tam, gdzie jest jego naturalne środowisko. Aby tak się stało, najpierw łosia trzeba złapać, a to jednak nie jest łatwe. Obecnie trwa jego obława. Jeśli ktoś wie, gdzie obecnie zwierze się znajduje, proszony jest i przekazanie informacji pod nr tel. 986.

Aktualizacja: Młody łoś biegał o poranku po ulicach Lublina. Nadal go nie złapano

Zdjęcia łosia o poranku na ul. Orkana

Łoś widziany na ul. Orkana w Lublinie
Łoś widziany na ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Łukasz
Łoś widziany na ul. Orkana w Lublinie
Łoś widziany na ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Łukasz

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.