Młody łoś biegał o poranku po ulicach Lublina. Nadal go nie złapano

Łoś przebiegający przez ul. Orkana w Lublinie
Łoś przebiegający przez ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Łukasz

Po Lublinie biegał dziś rano młody łoś. Strażnicy miejscy wraz z pracownikami firmy odpowiedzialnej za odłów dzikich zwierząt prowadzili obławę, lecz młody łoś im zwiał i nie potrafili go odnaleźć.

Młody łoś nieuchwytny

Pierwsze informacje na temat łosia biegającego po ulicach Lublina, pojawiły się o poranku. Wtedy jeden z naszych czytelników widział go na ul. Orkana, gdy przebiegał przez jezdnię. Patrol straży miejskiej wraz z pracownikami firmy odpowiedzialnej za odłów dzikich zwierząt z terenu naszego miasta przeprowadzili obławę, ale służbom nie udało się go odnaleźć i złapać.

Nadal nigdzie nie ma informacji na temat tego, gdzie zwierzę się podziało i w którym kierunku pobiegło. Dlatego też kierowcy podróżujący ulicami Lublina proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi, czy przypadkiem łoś nie kręci się przy którejś z ulicy.

Strażnicy miejscy apelują do mieszkańców, by w razie zauważenia zwierzęcia powiadomić ich pod nr tel. 986.

Zobacz zdjęcia łosia z rana: Łoś na ulicach Lublina. Trwa obława, widziałeś go?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.