Tak wygląda zderzenie samochodu z jeleniem na ul. Wyścigowej. Zobacz nagranie

Potrącenie jelenia na ul. Wyścigowej w Lublinie
Potrącenie jelenia na ul. Wyścigowej w Lublinie | fot. STOP CHAM

Do groźnego zdarzenia z udziałem jelenia i samochodu doszło we wtorek w Lublinie. Przed auto wyskoczył jeleń. Nie udało się uniknąć zderzenia. Całą sytuację nagrał kierowca innego auta.

Potrącenie jelenia na ul. Wyścigowej

Do zdarzenia doszło we wtorek (21.09) o godz. 5.30 na ul. Wyścigowej w Lublinie. Za skrzyżowaniem z ul. Smoluchowskiego w kierunku ul. Kunickiego kierowca opla potrącił jelenia, który nagle wtargnął przed auto.

Kierowca opla nie zdążył zareagować na czas. Jeleń wpadł na maskę i przetoczył się przez dach auta. Po chwili zwierzę podniosło się z jezdni i uciekło w kierunku jednostki wojskowej. Całą sytuację zarejestrował inny kierowca.

Poniżej przedstawiamy nagranie potrącenia jelenia na ul. Wyścigowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.