Tak ma wyglądać nowa siedziba Oddziału Prewencji Policji w Lublinie. Budynek będzie miał 5 pięter

Nowa siedziba dla Oddziału Prewencji Policji w Lublinie
Nowa siedziba dla Oddziału Prewencji Policji w Lublinie | wizualizacja

Przy ul. Grenadierów w Lublinie zostanie wybudowany nowy budynek dla Oddziału Prewencji Policji. Pięciopiętrowy obiekt o powierzchni użytkowej blisko 9 tys. m kw. ma kosztować ponad 69 milionów złotych. Przeczytajcie szczegóły i zobaczcie wizualizacje nowego obiektu policji.

Nowa inwestycja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie

Podpisano umowę na budowę nowego budynku na potrzeby Oddziału Prewencji Policji, Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji i Zarządu Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości w Lublinie. Nowy obiekt Komendy Wojewódzkiej Policji zostanie wybudowany na działce przy ul. Grenadierów 4.

Projekt zakłada budowę nowoczesnego pięciopiętrowego budynku o powierzchni użytkowej blisko 9 tys. m kw. W budynku znajdą się m.in. sale odpraw, magazyny, pomieszczenia do odpoczynku, zaplecza socjalne czy siłownia sportowa. Na parterze przewidziano również garaże.

Przed budynkiem stanie wiata na pojazdy służbowe, kontenery na specjalistyczny policyjny sprzęt oraz agregaty prądotwórcze. Wokół budynku znajdą się dodatkowe miejsca parkingowe dla 50 pojazdów.

Podpisana umowa z firmą Baudziedzic z Głogowa Małopolskiego opiewa na kwotę 69 348 559,01 złotych. Zakończenie robót budowlanych przewiduje się w drugiej połowie 2025 r.

Wizualizacja

Nowy budynek Oddziału Prewencji Policji w Lublinie
Nowy budynek Oddziału Prewencji Policji w Lublinie | wizualizacja

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.