Szewnia Górna: Wypadek karetki pogotowia. Nie żyje przewożona pacjentka

68 93028 e1473413324570

Ambulans wyprzedzając inny pojazd na zakręcie wypadł z drogi i przewrócił się. Przewożona karetką pacjentka zmarła. Do szpitala trafiła również załoga ambulansu.

Do zdarzenia doszło przed godziną 6.00 w miejscowości Szewnia Górna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący karetką pogotowia jadąc w kierunku Zamościa na zakręcie, podczas wyprzedzania innego pojazdu, zjechał na lewe pobocze, a następnie na prawe doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Przewożona karetką 73-letnia pacjentka zmarła.

Do szpitala trafiło troje członków załogi ambulansu 57-letni kierowca, 47-letnia lekarka i 48-letni ratownik. W chwili obecnej poddawani są badaniom i diagnozie.

Droga wojewódzka nr 849 w miejscu gdzie doszło do zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza.

68-93029

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.