Szedł po torowisku, maszynista nie zdołał zatrzymać pociągu. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu osobowego relacji Lublin-Chełm
Mężczyzna zginął pod kołami pociągu osobowego relacji Lublin-Chełm | fot. KMP Chełm

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło na torach kolejowych w miejscowości Rudka. W wyniku potrącenia przez pociąg śmierć poniósł mężczyzna. Nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Zginął w nocy na torach

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.11) przed godz. 23 w miejscowości Rudka, w gminie Chełm. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pociąg osobowy relacji Lublin-Chełm potrącił idącego torowiskiem mężczyznę, który na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, w tym tożsamość potrąconego mężczyzny, przy którym nie było żadnych dokumentów.

Pociągiem podróżowała kilkanaście osób, które nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu i przetransportowane zostały komunikacją zastępczą. Obsługa pociągu była trzeźwa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.