Szarpał, bił i groził jej pozbawieniem życia. Tymczasowy areszt za znęcanie się nad żoną

znęcał się
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Nawet do 8 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów za znęcanie się nad swoją żoną. Dodatkowo w jego mieszkaniu znaleźli broń gazową, na którą nie miał zezwolenia.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc na terenie gminy Kodeń. Policjanci z komisariatu w Terespolu otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Z relacji zgłaszającej wynikało, że mąż jest wobec niej agresywny oraz używa broni gazowej.

Skierowani na miejsce interwencji policjanci ustalili, że mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której zaczął szarpać oraz bić kobietę, a także groził jej pozbawieniem życia. W trakcie całego zdarzenia mężczyzna dodatkowo wyszedł na podwórko, gdzie oddał strzały z broni gazowej.

45-latek został zatrzymany przez policjantów i z interwencji trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli również broń, na którą mężczyzna nie miał pozwolenia .Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do wniosku policji i prokuratora stosując wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

68 161916
Szarpał i bił żonę, groził jej pozbawieniem życia | fot. KMP Biała Podlaska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.