Jak spędzić sylwestra w Lublinie? Gdzie zabawić się w naszym mieście?

Na eleganckim balu, w wytwornej restauracji czy w roztańczonej dyskotece? A może na plenerowej imprezie miejskiej? Jak co roku pojawia się pytanie, gdzie w tym roku spędzić sylwestra. Podpowiadamy, gdzie można spędzić sylwestra w Lublinie.

 

Sylwester Miejski 2017 w Lublinie

Jak co roku w Lublinie w sylwestra zaplanowano imprezę miejską. Mieszkańcy koziego grodu po raz kolejny będą mieli okazję pobawić się na placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur. Na scenie wystąpią: Romuald Lipko, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, Grzegorz Wilk, zespół Better i Yankee z Chonabibe. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Bale Sylwestrowe

Praktycznie każdy lokal w Lublinie, od eleganckich hoteli, przez restauracje i kluby, organizuje u siebie sylwestra. Od lat dużą popularnością cieszą się bale sylwestrowe, na których obowiązują stroje wieczorowe, a ich uczestnicy bawią się przy muzyce na żywo i przy suto zastawionych stołach, ze specjalnie na tę okazję przygotowanym menu.

 

Inne imprezy

Wolisz luźniejsze klimaty i zamiast balowej sukni, imprezową sukienkę a zamiast garnituru, jeansy? Lubelskie oferty na sylwestra dotyczą także imprez w klubach. Świetna muzyka, przystawki, wyborne alkohole, konkursy z nagrodami – klub to doskonałe miejsce, by przetańczyć całą sylwestrową noc. Koszt imprezy sylwestrowej w lubelskich klubach zaczyna się od 50 zł w górę od osoby.

 

Domówka sylwestrowa

Wolisz bardziej kameralne klimaty i sylwestra spędzonego ze znajomymi lub rodziną? Duża liczba mieszkańców Lublina przygotowuje własne mini imprezy sylwestrowe. Jeżeli paczka jest zgrana, to nawet w kilka czy kilkanaście osób można się świetnie bawić. A kiedy mieszkanie jest za małe na zorganizowanie „domówki”, zawsze możesz wybrać którąś z wyżej wymienionych propozycji.

 

Nie masz pomysłu na sylwestra?

To już ostatni dzwonek, by zarezerwować jakieś miejsce. Sprawdź już teraz oferty przygotowane przez naszych partnerów – sylwesterwlublinie.pl

 

A Wy gdzie zamierzacie spędzić nowy rok? Piszcie na redakcja@spottedlublin.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.