Sylwester miejski w Lublinie 2017/2018 na placu Teatralnym [PROGRAM]

Sylwester miejski w Lublinie | fot. UM Lublin

Sylwester miejski w Lublinie 2017/2018 odbędzie się w tym roku na placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur.

Tegoroczny sylwester stanie się w tym roku podwójną okazją do wspólnego świętowania dla wszystkich mieszkańców Lublina. Tradycyjne powitanie Nowego Roku połączone zostanie z uroczystym zakończeniem obchodów 700-lecia Lublina.

Sylwester miejski na placu Teatralnym

Podobnie, jak rok wcześniej, impreza sylwestrowa odbędzie się na placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur. Podczas miejskiego sylwestra w Lublinie, uczestnicy usłyszą największe przeboje tego zespołu Budka Suflera. Wykona je Romuald Lipko Band. Towarzyszyć mu będą Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak oraz Grzegorz Wilk. Na scenie pojawi się także zespół Better oraz Yankee.

Sylwester miejski w Lublinie – Program

* godz. 21.00 – YANKEE
* godz. 21.55 – BETTER
* godz. 22.50 – ROMUALD LIPKO BAND cz. I
* godz. 00.00 – UROCZYSTE POWITANIE NOWEGO ROKU
* godz. 00.05 – ROMUALD LIPKO BAND CZ. II5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Komu sie nie podoba to zapraszam do Zakopanego na super duet Marylka i Zenek plus Margaret.

  2. No i co się czepiacie: „Kto to gra?…”, i „kalinka”? Jak wam coś nie pasi, to nikt was nie zmusza i bawcie się przy tych swoich, sądząc szczególnie po wulgarnej wypowiedzi „kalinki”, patologicznych techno-bitach, ale nie każdy musi słuchać po raz kolejny DJ-a i jakiejś techniawy. Ja zdecydowanie wolę posłuchać dawnej BUDKI SUFLERA. A jeszcze z towarzyszeniem: m.in. Pani Izy Trojanowskiej i Pana Felicjana Andrzejczaka, to już PRAWDZIWA uczta dla uszu;)

  3. Taaaak!!! Największe przeboje budki!! Szkoda, że Beaty i Bajmu jeszcze zabraknie :(( Teraz to nam będą zazdrościć wszyscytakich gwiazd na sylwestra!.
    Ps. To oczywiście ironia była.

  4. Co to sa za zespoły… Nie stać was żeby sprowadzić jakąś gwiazdę z prawdziwego zdarzenia. Po chuju sylwester.