Sylwester Miejski 2018/2019 w Lublinie. Będą dwie sceny, zagrają DJ-e

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Po dwóch latach przerwy sylwester miejski wraca do centrum Lublina. Tegoroczna impreza sylwestrowa odbędzie się na dwóch scenach muzycznych, gdzie zagrają DJ-e z Polski i Litwy.

Tematem tegorocznej zabawy sylwestrowej będą obchody 450-lecia Unii Lubelskiej. Dokładnie 450 lat temu rozpoczęły się negocjacje polsko-litewskie na temat tworzenia Rzeczypospolitej Obojga Narodów, która dziś nazywa się Unią Lubelską.

Sylwester Miejski 2018/2019 w Lublinie odbędzie się na dwóch scenach – po dwóch stronach deptaka Krakowskiego Przedmieścia. Na placu Łokietka stanie scena polska, na placu Litewskim, obok pomnika Unii Lubelskiej, scena litewska.

O oprawę muzyczną w klimacie muzyki klubowej i karnawałowego rock and rolla zadbają DJ-e z obu krajów. Organizatorzy imprezy chcą zamienić cały deptak w jeden wielki parkiet.

Tegoroczny miejski sylwester ma kosztować ponad 200 tys. zł.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.