Świdnik: Wpadł podczas wylegitymowania. Miał w bieliźnie ukrytą marihuanę

Podczas patrolu policjanci wylegitymowali 39-letniego mężczyznę. Poczuli od niego charakterystyczną woń marihuany. Mężczyzna ukrył narkotyki w bieliźnie.

 

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic w Świdniku policjanci z podczas patrolu wylegitymowali 39-letniego mieszkańca. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego charakterystyczną woń marihuany, w związku z czym postanowili go przeszukać.

 

Ich podejrzenia okazały się słuszne, gdyż mężczyzna miał przy sobie ukryty w bieliźnie foliowy worek, w którym znajdowało się ponad 30 gramów suszu roślinnego. Po wstępnym badaniu wyszło, że jest to marihuana. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a ich właściciela osadzili w policyjnym areszcie.

 

Teraz 39-latek odpowie przed Sądem za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z obowiązującym prawem stanowi to przestępstwo i jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.