Światowy Dzień Kota. Pochwal się zdjęciem swojego pupila

Światowy Dzień Kota
Światowy Dzień Kota

Chodzą swoimi drogami, ale zawsze spadają na cztery łapy. Wszystkie Mruczki i Kicie obchodzą 17 lutego swoje święto. Przyślijcie nam zdjęcie swojego pupila.

 

Wszystkie Mruczki mają dzisiaj swoje święto. Światowy Dzień Kota obchodzony jest w Polsce od 2006 roku. Celem jest podkreślenie roli kota w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi na problemy wolno żyjących i bezdomnych zwierząt. Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych.

 

A jak ma na imię i jak wygląda Twój kocur? Czekamy na zdjęcia. Chcemy wspólnie stworzyć galerię naszych milusińskich. Można je wysyłać na adres alarm24@spottedlublin.pl.

 

Czytaj także: Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.