Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

koty w schronisku

W najbliższą niedzielę 19 lutego w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej 5 odbędzie się Dzień Otwarty poświęcony obchodom Światowego Dnia Kota.

 

Tego dnia oprócz podopiecznych, czekać na wszystkich przybyłych będzie szereg atrakcji. Swoją wiedzą na temat kocich problemów podzieli się zespół behawiorystów CatExperts, a Karuzela Sztuki zabierze nas w szaloną wyprawę do kociej krainy, gdzie będzie można spotkać największe gwiazdy kina – Filemona i Bonifacego, Klakiera czy też niezwykłych mieszkańców Schroniska.

 

Swoją historią podzieli się Pani Ewa Białek, założycielka jedynej w Lublinie kociej kawiarni Mrau Cafe, a Pan Dariusz Ornal opowie jak zorganizować czas miauczącemu podopiecznemu, aby uniknąć kociej nudy. Wydarzenie poprowadzi Pani Ryszarda Todys.

 

Start o 12:00! Szczegóły w plakacie.

Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.