Świąteczny konwój ciężarówek Coca-Cola niebawem przejedzie przez Lubelszczyznę

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli | mat. prasowe

Czerwone osiemnastotonowe Freightlinery FLD Conventional to prawdopodobnie najbardziej popularne ciężarówki na świecie. To one reklamują przed świętami Coca-Colę. Konwój ciężarówek Coca-Coli odwiedzi także Lubelszczyznę.

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…” – ten wers gra w głowie z odpowiednią melodią chyba każdemu, kto oglądał kiedyś telewizję w okresie przed Bożym Narodzeniem.

Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 18 miast Polski. W Lublinie pojawi się na placu Zamkowym, 12 grudnia. Konwój ma przebywać od godziny 15 do 21. Trzy dni potem, 15 grudnia ciężarówki pojawą się także w Zamościu na Rynku Wielkim.

W trakcie wydarzenia, świąteczne ciężarówki Coca-Cola, przewidziane są liczne atrakcje, między innymi: baśniowy pokój Świętego Mikołaja, w którym każdy będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z postacią, której wygląd jaki obecnie znamy wprowadziła do kultury masowej właśnie Coca-Cola, czy fabryka prezentów, w której będzie można samodzielnie przygotować prezent. Jak co roku będziemy mieli możliwość zaprojektowania swojej własnej, unikatowej puszki napoju.

Ciężarówki same w sobie są raczej gratką dla miłośników motoryzacji. Mają 16,5 metra długości, 4 metry wysokości, posiadają 470-konny silnik i 18-biegową skrzynię biegów. Dla laika ważne jest raczej to, że od pewnego czasu są symbolem świąt, który zdaje się wygrywać powoli z choinką, karpiem i kolędami.

80452c53f5c549011d4ffc340c180f67

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.