Świąteczne emocje w IKEA i SKENDE!

Świąteczne emocje w IKEA i SKENDE
Świąteczne emocje w IKEA i SKENDE | materiały prasowe

W grudniu przyjdźcie do IKEA i SKENDE! Czekają na Was różne atrakcje: warsztaty, dekorowanie i degustacja pierników. I oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem!

Strefa Świętego Mikołaja

Przy wejściu głównym do IKEA przez cały grudzień będziecie mogli podziwiać kącik Świętego Mikołaja! Miejsce to będzie nie tylko magiczną, świąteczną inspiracją, ale także przestrzenią, gdzie najmłodsi (ale także starsi) będą mogli napisać list do Świętego Mikołaja.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy szczególnie w grudniowe weekendy handlowe! W dniach 10-11.12 oraz 17-18.12 Przyjdźcie spotkać się ze Świętym Mikołajem! Będzie to niezapomniana atrakcja dla wszystkich dzieci! Dodatkowo każdy, kto w dniu spotkania zakupi w IKEA ramkę na zdjęcie, otrzyma zdjęcie z Mikołajem GRATIS*.

Oprócz niezwykłych chwil u boku naszego wyjątkowego gościa, będziecie mieli także szansę na aktywny udział w dekorowaniu pierników! Na pierwszym piętrze sklepu IKEA zorganizowaliśmy świąteczną pracownię cukierniczą, gdzie razem z naszymi animatorami będziecie mogli dekorować świeżo upieczone ciastka piernikowe.

Świąteczne Warsztaty w duchu zerowaste

Przygotowania do świąt to nie tylko zakupy nowych rzeczy, ale także szansa na danie nowego życia starym przedmiotom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach i szkoleniach przygotowanych przez IKEA, SKENDE i Flügger Farby.

Od 19 listopada funkcjonuje nasz wspólny projekt „Re-design Studio”. To wyjątkowe miejsce pełne warsztatów i spotkań, gdzie będziecie mogli nauczyć się, jak praktycznie odnowić i przerobić meble oraz dodatki do domu. Łączy w sobie funkcję unikalnego showroomu pełnego wnętrzarskich inspiracji ze studiem warsztatowym, w którym stare rzeczy dostaną drugie życie. Możecie zrobić tu własną lampę, przemalować meble i wiele innych.

Ale to nie wszystko! Re-design to także ogromna dawka wiedzy i porad, które pozwolą żyć w bardziej zrównoważony sposób, ale także ciekawostek, o których mogliście nie mieć pojęcia. Czy wiecie, gdzie w IKEA jest kącik majsterkowicza? Może zastanawiacie się, jakich farb użyć, aby pomalować fronty kuchennych szafek lub płytki? Macie niepotrzebne meble z IKEA i chcecie je oddać? Odwiedź nas, a odpowiemy na te i inne pytania.

Pełny wykaz warsztatów w Re-design Studio, w tym warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, dostępny na stronie SKENDE Shopping Lublin – Daj drugie życie swoim rzeczom!

Świąteczne promocje w IKEA

Wiemy, jak wymagające są przygotowania do świąt. Dlatego specjalnie dla naszych Klubowiczów IKEA Family mamy dodatkowe promocje. Do 31 grudnia 2022 r. każdy z naszych Klubowiczów będzie mógł skorzystać z promocji do -20% na zabawki pluszowe oraz na akcesoria do gotowania i jedzenia**.

Świąteczne emisje IKEA i SKENDE
Świąteczne emocje w IKEA i SKENDE

* Usługa profesjonalnego wykonania zdjęcia ze Świętym Mikołajem oraz wydruk jednego zdjęcia w formacie 10×15 na papierze fotograficznym dostępna wyłącznie po okazaniu paragonu, na którym widnieć będzie pozycja zawierająca jakąkolwiek ramkę dostępną stacjonarnie w sklepie IKEA Lublin w dniach 10-11.12 i 17-18.12. Jedna osoba może skorzystać z darmowego zdjęcia wyłącznie raz w ciągu dnia.

** Oferta obowiązuje w dniach 29.11.2022 – 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin dostępny na IKEA.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.