Świąteczne ciężarówki Coca-Cola w Lublinie? Trwa głosowanie [LIVE]

Na oficjalnym facebooku Coca-Cola Polska trwa głosowanie na miasto, do którego w tym roku przyjadą świąteczne ciężarówki Coca-Cola. W finale jest także Lublin!

 

Coca-Cola po raz czwarty wyrusza w trasę po całej Polsce świątecznymi ciężarówkami. Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 31 miasta Polski, lecz w tym roku omija szerokim łukiem Lubelszczyznę i Lublin. Jest jednak szansa, by i w tym roku świąteczny konwój zawitał na naszego miasta.

 

Lublin znalazł się wśród pięciu miast, które trafiły do finału plebiscytu, w którym nagrodą jest przyjazd świątecznych ciężarówek. Głosować można na profilu FB Coca-Cola https://www.facebook.com/cocacolapoland w piątek 24 listopada w godzinach 16-20.

 

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone tego samego dnia około godziny 21. Świąteczny event w zwycięskim mieście odbędzie się 19 grudnia.

 

Zagłosuj na Lublin! Kliknij tutaj i wpisz w komentarzu #lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.