Świąteczne ciężarówki Coca-Coli ominą Lublin? Wszystko na to wygląda

coca cola lublin trasa ciężarówki
Świąteczne ciężarówki Coca-Coli

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę już 2 grudnia. Legendarne giganty odwiedzą 30 miast w całej Polsce, lecz mamy dla Was złą wiadomość.

 

Coca-Cola po raz czwarty wyrusza w świąteczną trasę po całej Polsce swoimi charakterystycznymi amerykańskimi ciężarówkami. Czerwone osiemnastotonowe Freightlinery FLD Conventional to prawdopodobnie najbardziej popularne ciężarówki na świecie. To one reklamują przed świętami Coca-Colę.

 

Trasa świątecznego konwoju Coca-Coli obejmuje 32 miasta Polski, lecz w tym roku omija szerokim łukiem Lubelszczyznę i Lublin. Przypomnijmy, że przez ostatnie dwie edycje trasa świątecznych ciężarówek gościła w Lublinie i regionie. W ubiegłym roku trucki odwiedziły nie tylko Lublin, ale też kilka miast regionu: Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski.

 

Znamy listę 31 miast, w których w tym roku ciężarówki zagoszczą. Ostatnie, 32. miasto, ma zostać wybrane przez internautów, którzy będą głosować na swoje miasta.

 

Głosowanie odbędzie się na facebook’owym profilu Coca-Coli. Potrwa ono od 15 do 22 listopada. Do półfinału zakwalifikuje się 5 miast z największą ilością głosów, a finał głosowania odbędzie się 24 listopada.

 

Tak to wyglądało w ubiegłym roku w Lublinie

Ciężarówki Coca Cola w Lublinie. Koncerty, atrakcje i pokaz fajerwerków [zdjęcia, wideo]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.