Świąteczna ciężarówka Coca-Coli przyjedzie do Lublina? Jest szansa

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola ruszają w trasę już 7 grudnia. Niestety, w tym roku Lublin nie znalazł się na trasie ciężarówek. Jest jednak szansa, by to zmienić!

Tegoroczna trasa to 14 lokalizacji w niemal całej Polsce. Niemal, bo w tym roku rozświetlone ciężarówki omijają Lubelszczyznę. Przypomnijmy, że w ubiegłych edycjach (oprócz ubiegłorocznej) trasa świątecznych ciężarówek gościła w Lublinie i kilku miastach regionu: Chełm, Zamość, Tomaszów Lubelski.

Znamy listę 14 miast [TUTAJ], w których w tym roku ciężarówki zagoszczą. Ostatnie, 15. miasto, zostanie wybrane przez internautów, którzy mogą głosować miasta, która zostały wyłonione dzięki internatom. I tak w finale znalazły się: Białogard, Międzychód, Brodnica i oczywiście Lublin!

Głosowanie Coca-Cola

Finał głosowania został zaplanowany na piątek, 23 listopada, po godz. 15.00 do 19.00, oczywiście online! Szczegółów możecie szukać na profilu marki Coca-Cola Polska na Facebooku. Żeby zagłosować na Lublin należy w tych godzinach wejść na profil Coca-Coli i w specjalnym poście wpisać komentarz o treści #lublin.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.