Super Zbieracz sprzedaje lokal z kebabem

Lokal Super Kebab Lublin prowadzony przez Super Zbieracza na sprzedaż | fot. facebook.com

Lokal z kebabem „Super Kebab Lublin” prowadzony przez Super Zbieracza jest do kupienia. „Nie daje rady prowadzić lokalu” – pisze Super Zbieracz.

Z początkiem stycznia „Super Zbieracz” z Lublina otworzył swój pierwszy lokal z kebabem pod szyldem „Super Kebab Lublin”. Był to lokal przejęty od właściciela lubelskiej sieci kebabów „Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka”.

Po miesiącu działania lokal został zamknięty. Było to spowodowane przeprowadzoną kontrolą sanepidu, który wykrył nieprawidłowości. Inspektorzy uznali, że warunki w lokalu z kebabem nie pozwalają na przygotowywanie ludziom posiłków. O szczegółach kontroli przeczytasz tutaj. Po zastosowaniu się do zaleceń sanepidu, Super Zbieracz otrzymał zielone światło do ponownego otwarcia lokalu.

Po czterech miesiącach działalności Grzegorz Iżycki, czyli Super Zbieracz rozważa sprzedanie lokalu z kebabem przy ul. Jasnej w Lublinie. Jak tłumaczy, nie jest w stanie połączyć dwóch zajęć: odbierania „kryształów mocy”, czyli butelek i puszek od mieszkańców oraz prowadzenia lokalu z kebabem.

Od kilku dni na portalu OLX widnieje ogłoszenie o sprzedaży.

„Kebab w Pełni Wyposażony z Księgą HACCP po kontroli Sanepidu z decyzją pozytywną, koncesja na Alkohol, 2 łazienki, magazynek, przebieralnia, miejsce na Ogródek Piwny wliczone w nieduży czynsz obok Klub 30 i Zapewnione duże utargi głównie weekendami, w lokalu portale Pyszne.pl i Pizzaportal do realizacji dowozów. Niestety z uwagi na drugą prace nie daje rady prowadzić lokalu dlatego Sprzedaje.” – czytamy w ogłoszeniu w internecie (pisownia oryginalna).3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ten pomysł zbieractwa czyli brudnych rąk jakoś. do kebaba nie pasował.Tylko po co tyle szumu i oczerniania szefa wszystkich szefów Pana Jerzego przez media – facet miał rację kończąc współpracę z tym brudasem.Jak kebab to tylko u Polaka.

  2. syf to mało powiedziane… łazienka (sic!)… zimna woda w kuchni, prądu brak lodówki odłączone… śmieciarz to śmieciarz

  3. Jakby były duże utargi, to by nie sprzedawał lokalu – proste! Każdy wie, że tam pies z kulawą nogą nie zagląda, bo syf i smród.