Suchowola: Pies śmiertelnie pogryzł 78-letnią właścicielkę

Suchowola: Pies śmiertelnie pogryzł 78-letnią właścicielkę

Pies śmiertelnie pogryzł 78-letnią kobietę. Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Suchowola (gmina Wohyń).

 

W sobotę 29 kwietnia, oficer dyżurny radzyńskiej komendy tuż przed godz. 20 otrzymał informację, że na jednej z posesji w miejscowości Suchowola ujawniono ciało kobiety z licznymi ranami w rejonie wybiegu psa.

 

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce ustalili, że 78-letnia mieszkanka gminy Wohyń w niewyjaśnionych okolicznościach została zaatakowana przez psa, którym się opiekowała. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon kobiety.

 

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywane były pod nadzorem prokuratora, którego decyzją ciało zostało zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.