Straż Graniczna odzyskała skradzione w Andorze Audi A7 warte 150 tys. zł

Straż Graniczna odzyskała skradzione w Andorze Audi A7 warte 150 tys. zł - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Funkcjonariusze Straży Granicznej odzyskali skradziony samochód o wartości ponad 150 tys. zł. Uwagę przykuła wybita szyba od pasażera.

We wtorek funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, zatrzymali na jednym z parkingów w Dołhobyczowie, pojazd marki AUDI A7.

Tego dnia, funkcjonariusze prowadzili działania związane z kontrolą legalności zatrudnienia i prowadzenia działalności gospodarczej. Uwagę funkcjonariuszy przykuło jednak, pozbawione jednego z okien luksusowe auto AUDI A7.

Podczas przeprowadzonej kontroli tego pojazdu, funkcjonariusze stwierdzili ingerencję w polu numerycznym VIN. W czasie dalszych sprawdzeń, ustalono, iż warte ponad 150 tys. AUDI, zostało wcześniej skradzione na terytorium Andory.

Sprawę przekazano do dalszego prowadzenia Policji.

12-103069

(fot. Straż Graniczna)12-103069

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.