Stokrotka w Wigilię 2021. Sprawdź godziny otwarcia Stokrotki 24 grudnia

Kasy samoobsługowe w Stokrotce
Kasy samoobsługowe w Stokrotce | materiały prasowe

Godziny otwarcia Stokrotki w Wigilię 2021. Do której godziny otwarta Stokrotka 24 grudnia? W tym materiale dowiesz się, w jakich godzinach sklepy Stokrotka będą czynne w Wigilię, 24 grudnia.

Stokrotka Wigilia godziny otwarcia

Sklepy w formacie supermarket i market sieci Stokrotka w Wigilię 24 grudnia 2021 będą otwarte znacznie krócej niż zazwyczaj. W Wigilię wszystkie sklepy mogą prowadzić handel tylko do godziny 14:00.

Sklepy sieci Stokrotka 24 grudnia czynne będą krócej. W Wigilię zakupy w Stokrotkce będzie można zrobić w godzinach 6:00 – 13:00. W święta Bożego Narodzenia (25, 26 grudnia), w Nowy Rok (1 stycznia), 2 stycznia oraz w Święto Trzech Króli (6 stycznia) sklepy Stokrotka będą nieczynne.

Stokrotka w Wigilię 24 grudnia czynna do godziny 13:00.

Zobacz także: Do której otwarte sklepy w Wigilię 2021? Godziny otwarcia 24 grudnia: Biedronka, Lidl, KauflandWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.