Stado dzików w biały dzień spacerowało sobie po osiedlu

Stado dzików na ul. Trześniowskiej w Lublinie
Stado dzików na ul. Trześniowskiej w Lublinie | fot. czytelnik Piotr

Nietypowi goście pojawili się w niedzielę w okolicy ulicy Trześniowskiej i Świdnickiej w Lublinie. Jak się okazuje, dziki w tym rejonie można spotkać dość często.

Stado dzików na Ponikwodzie w Lublinie

„W niedzielę o godzinie 18.20 napotkałem stadko dzików w rejonie skrzyżowania ulicy Trześniowskiej i Świdnickiej” – mówi pan Piotr i przesyła urywek nagrania przedstawiające dziki.

Dziki na Ponikwodzie można spotkać bardzo często. Zobacz także: Stado dzików na Ponikwodzie w Lublinie. Mamy nagranie! [wideo]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A co się dziwić,że my ludziska zajmujemy ich tereny.Mieszkam na obrzeżach Lublina i widzę,jak deweloperzy budują mieszkania i zajmują siedziska dzików.I te bidule , gdzie mają się podziać?Mam tylko wielką pretensję,że Urząd miasta Lublin wydaję tak bezmyślnie decyzje o pozwoleniach na budowę.Szkoda ,że tak w bezmyślny sposób niszczymy naszą przyrodę.