Sprawdź, co wydarzy się podczas 27. Finału WOŚP w Lublinie [PROGRAM]

Serduszko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy | fot. OV Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Lublinie po raz 27. Finał akcji odbędzie się w niedzielę 13 stycznia w Galerii Labirynt. Zobacz, co będzie się działo tego dnia w naszym mieście!

Przez całą niedzielę 13 stycznia w Galerii Labirynt będzie czekać mnóstwo atrakcji dla małych i dużych! To tutaj od godz. 9:00 odbędą się licytacje, występy artystów i zespołów: Slave Keeper, Villain, Steam of Silence, Weidy Drive, Blacklight, KOSHYKI, Grossman, Aleksandry Madej, Michała Robaka, Anny Urbaniak, Ingi Kokuszko i Julii Kasak oraz pokazy taneczne w wykonaniu grup: UDS, Dancemania oraz Chassemi.

Podczas 27. Finału WOŚP w Lublinie odbędą się także pokazy samoobrony, karate prowadzone przez Tomasza Iwanka oraz pokaz pierwszej pomocy. Podczas tych wydarzeń każdy będzie mógł zmierzyć poziom cukru we krwi, a także pomóc swojemu genetycznemu bliźniakowi i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku w Fundacji DKMS.

Serduszko do nieba dla WOŚP

Natomiast na Placu Zamkowym miłośnicy samochodów grupy VAG po raz kolejny zorganizują serduszko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od samego rana kierowcy samochodów marek Audi, Volkswagena, Seata i Skody będą spotykać się na Placu, by w godzinach popołudniowych utworzyć ze swoich aut serduszko na cześć WOŚP.

Tak było w ubiegłym roku: Kierowcy zrobili serduszko na cześć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (ZDJĘCIA)

O godz. 12.30 głównymi ulicami Lublina odbędzie się zabezpieczony przejazd przez WRD Lublin przybyłych aut. Kolumna ma na celu zainteresowanie wydarzeniem i zachęcenie do udziału. Po przejeździe o godz. 14.00 odbędzie się pokaz pierwszej pomocy.

W czasie całego spotkania zbierane będą pieniądze do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,  dary dla Schroniska dla Zwierząt w Lublinie oraz plastikowe nakrętki dla Hospicjum dla dzieci w Lublinie. Sam finał akcji planowany jest na godz. 18.00 gdzie kierowcy zrobią światełko do nieba.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.